Boşanma Tanıma Tenfiz

Boşanma Tanıma Tenfiz Davası Hakkınd Bilgiler

Bizimle İletişime Geçin

Tenfiz Davası Ücreti 2015

Yabancı ülkede gerçekleşen davaların ülkemizde tenfiz edilmesi istemiyle tanıma tenfiz davası açacak kişilerin bu süreçte merak ettiği konulardan birisi de tenfiz davası ücreti olmaktadır. Tenfiz davası ücreti içerisinde farklı unsurlar tanma tenfiz davası ücretini belirlemektedir. Örneğin gerekli belgelerin yurtdışından gönderilmesinin sağlanması, çeviri masrafları, dava harçları, tanıma tenfiz avukatı ücretleri gibi farklı kalemleri içerebilmektedir. Tenfiz Davası Ücreti 2015 yılı içerisinde bulunan ildeki barolar tarafından da tavsiye edilmek suretiyle açıklanmaktadır. Fakat bu ücretler tamamen tavsiye olduğu için bireylerin gerçek anlamda dava masrafları ve diğer tutarlar hakkında bilgi edinmek için uzman bir tanıma tenfiz avukatı ile iletişime geçmeleri gerekir.

Tenfiz Davası Ücreti 2015

Tenfiz Davası Ücreti 2015 yılı ile ilgili belirleyici olacak olan en önemli unsur yurtdışında boşanan çiftlerin ülkemizde farklı farklı boşanma avukatı tarafından hukuki destek almalarıdır. Zira yurtdışında boşanan çiftlerin ikisinin de farklı avukat tarafından tenfiz davası açmaları tenfiz davası süresini minimuma indireceğinden daha uygun bir ücret anlamı taşıyacaktır.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>